• Parfum Al Rehab Midnight oil, 6 ml

  Midnight (“Midnight”) është një aromë e ëmbël dhe delikate femërore me lule, kokrra të kuqe, e qëndrueshme, me silazh të mirë. Është si një mjedër e spërkatur me sheqer ose një karamele e shijshme kokrra të kuqe. Aroma thellohet me notat e zambakut të luginës që lulëzon pranveror dhe përfundon me myshkun e ngrohtë, të tymosur, sensual. Ai është i përshtatshëm për ëmbëlsirat romantike të çdo moshe, i mirë në çdo kohë të vitit dhe në çdo situatë, shkon mirë me çdo veshje dhe do të plotësojë në mënyrë të përkryer pamjen në një shëtitje në mbrëmje, takim ose event në mbrëmje.

  Notat e sipërme: mjedër, karamel

  Notat e mesme: zambakë të luginës, sheqer

  Notat bazë: myshku

 • Parfum Big Boy, 6 ml

  Parfumi me vaj arab për meshkuj BIG BOY Lady Classic nuk përmban alkool. Një aromë për meshkuj të vërtetë. Përbërja i përket grupit të aromave pikante orientale dhe në të të kundërtat tërheqin njëra-tjetrën. Notat e ndritshme të sherebelës, bergamotit jeshil dhe piperit bashkohen me pasurinë sensuale të kokrrës tonka, kakaos dhe qelibarit. Aroma thekson anët e lehta dhe të errëta të karakterit të një njeriu modern.

 • Parfum Moroccan Rose, 6 ml

  Parfum tradicional arab nga gamë e njohur botërore Al Rehab. Meqenëse ky është një vaj aromatik i përqendruar me cilësi të lartë, gjithçka që ju nevojitet janë disa pika dhe do të zgjasë për pjesën tjetër të ditës ndryshe nga parfumet e tjerë ku duhet të riaplikoni. Nota aromatike Oud, Trëndafili i Taifit, Temjan, Musk, Druri i Sandalit dhe erëza të rralla. Përkëdhel veten (ose dhurojini dikujt) me këtë llak parfumi qetësues. Parfumi do të vijë i paketuar në shishen e tij të ngurtë.

 • Parfum Al Rehab Be Cute, 6 ml

  Parfumi i vajit Be Cute është krijuar nga parfumerët e markës arabe Al-Rehab dhe është i fshehur në një shishe të vogël me një top. Hapni kapakun e shishes, kthejeni përmbys dhe lyeni një sasi të vogël vaji aromatik në lëkurën tuaj përpara se të aplikoni aromën e qëndrueshme. Rekomandohet ta aplikoni në kyçet e dorës, në anën e majtë dhe të djathtë të qafës, pas veshëve dhe në pjesën e pasme të duarve.

  Notat kryesore: vanilje, trëndafil damasku.

  Notat e zemrës: mjedër, freezia e Afrikës së Jugut, farat e korianderit.

  Notat e aromës: myshku i bardhë, vetiver bourbon, ylang-ylang

 • Parfum Lade Classic Touch of Love, 6 ml

  Parfumi arab me vaj “Touch of love” është një parfum për femra me një hapje lulesh prej trëndafili, freesia dhe jasemini Sambac, një mes irisit, zambakut dhe orkidesë dhe një shteg myzeqar. Një parfum me lule me një tingull të pasur do t’i përshtatet pamjes verore të një vajze të re.

 • Parfum ZemZem – ZamZam 6 ml

  Attari është një vaj esencial që rrjedh nga burime botanike. Në botën Arabe, parfumet janë sinonim i attarit. Parfumet Attar nuk janë thjesht një prekje përfundimtare për garderobën e mëngjesit, por një pjesë thelbësore e jetës dhe lutjes. Kjo përzierje aromatike e vajrave të nxjerra nga përbërës natyralë si petale lulesh, barishte dhe erëza ka fuqinë për të freskuar shpirtin tuaj dhe besohet se transporton shqisat tuaja në një plan më të lartë. Kjo përzierje aromatike e vajrave të nxjerra nga përbërës natyralë si petale lulesh, barishte dhe erëza ka fuqinë për të freskuar shpirtin tuaj dhe besohet se transporton shqisat tuaja në një plan më të lartë.

  Përbërësit: Alkool Denat, Parfum (Aromë), Aqua (Ujë).

 • Parfumi me vaj Attari 10 milion, 6 ml

  Përjetoni joshjen e parfumit të koncentruar të vajit Attar 10 milion Lade Classic 6 ml, një krijim i shkëlqyer nga marka e njohur Lade Classic. I përshtatur si për burrat ashtu edhe për gratë, ky parfum vaji attar, i mbyllur në një shishkë 6 ml, premton një përvojë nuhatjeje të pastër dhe intensive, plotësisht pa alkool. Me origjinë nga qyteti i gjallë i Dubait, U.A.E., ky vaj attar kap thelbin e luksit dhe sofistikimit.

 • Parfum Aseel 6 ml

  Heman Fragrance Aseel  është një aromë e ëmbël,e fortë dhe e zezë attar prej guri.Kjo është një aromë shumë e fortë,e thellë magjepsëse.
  Është një ngjyrë e zezë e errët,me një erë shumë të pasur,që do të tërheqë shumë vëmendje.
  Kjo aromë është e gjitha natyrale, si të gjitha aromat e tjera.
  Nuk përmban alkool.

 • Parfum Mahtabi 6 ml

  Heman Fragrance Mahtabi është një aromë e ëmbël,e fortë dhe e zezë attar prej guri.Kjo është një aromë shumë e fortë,e thellë magjepsëse.
  Është një ngjyrë e zezë e errët,me një erë shumë të pasur,që do të tërheqë shumë vëmendje.
  Kjo aromë është e gjitha natyrale, si të gjitha aromat e tjera.
  Nuk përmban alkool.

 • Parfum Falak 6 ml

  Heman Fragrance Falak  është një aromë e ëmbël,e fortë dhe e zezë attar prej guri.Kjo është një aromë shumë e fortë,e thellë magjepsëse.
  Është një ngjyrë e zezë e errët,me një erë shumë të pasur,që do të tërheqë shumë vëmendje.
  Kjo aromë është e gjitha natyrale, si të gjitha aromat e tjera.
  Nuk përmban alkool.

 • Parfum Romance 6 ml

  Heman Fragrance Romance është një aromë e ëmbël,e fortë dhe e zezë attar prej guri.Kjo është një aromë shumë e fortë,e thellë magjepsëse.
  Është një ngjyrë e zezë e errët,me një erë shumë të pasur,që do të tërheqë shumë vëmendje.
  Kjo aromë është e gjitha natyrale, si të gjitha aromat e tjera.
  Nuk përmban alkool.

 • Parfum Layali 6 ml

  Heman Fragrance Layali është një aromë e ëmbël,e fortë dhe e zezë attar prej guri.Kjo është një aromë shumë e fortë,e thellë magjepsëse.
  Është një ngjyrë e zezë e errët,me një erë shumë të pasur,që do të tërheqë shumë vëmendje.
  Kjo aromë është e gjitha natyrale, si të gjitha aromat e tjera.

 • Parfum Nawra 6 ml

  Heman Fragrance është një aromë e ëmbël,e fortë dhe e zezë attar prej guri.Kjo është një aromë shumë e fortë,e thellë magjepsëse.
  Është një ngjyrë e zezë e errët,me një erë shumë të pasur,që do të tërheqë shumë vëmendje.
  Kjo aromë është e gjitha natyrale, si të gjitha aromat e tjera.

 • Parfum Hajar E Aswad 6 ml

  Hajer dhe Aswad është një përzierje misterioze që ka një karakter unik,por klasik të errët dhe kompleks.Nota të rënda,komplekse të udit,
  myshkut dhe një prekje qelibar ju transportojnë në Arabi, disa nga vendet më ekzotike dhe misterioze në tokë.

 • Parfumi Squad -Football 100 ml

  Parfumet e parfumeve të aromave Squad janë të pakrahasueshme pasi ato ofrohen nga shtëpitë e njohura ndërkombëtare të aromave . Është i freskët dhe gjallërues – aroma të të gjitha llojeve që energjizojnë, freskojnë dhe motivojnë.

   

 • Parfum Bold Oud 100 ml

  BOLD OUD është një aromë e pasur orientale për burra dhe gra.Kjo aromë unisex vjen në përqendrim të Eau de Toilette në një shishe 100 ml që zgjat gjatë gjithë ditës.

Kategoritë