• Parfum Mira Al Rehab, 6ml

  Një paketë xhepi me parfum oriental, avantazhi i madh i të cilit është madhësia e vogël (6 ml parfum) që të përshtatet edhe në çantën apo xhepin më të vogël. Përveç kësaj, parfumi aplikohet shumë lehtë duke përdorur një top në kapakun e shishes. Kështu që ju mund të keni gjithmonë me vete aromën tuaj të preferuar.

 • Parfum Balkis Al Rehab, 6ml

  Parfum tradicional arab nga gamë e njohur botërore Al Rehab. Duke qenë se ky është një vaj aromatik i përqendruar me cilësi të lartë, gjithçka që ju nevojitet janë disa pika dhe do të zgjasë për pjesën tjetër të ditës ndryshe nga parfumet e tjerë ku duhet të riaplikoni.

 • Hugo Boss extreme oil perfume, 6ml

  Parfumi Hugo Boss extreme nga Al Rehabi është parfum me vaj i cili përdoret nga meshkujtë. Aroma qëndron gjatë gjithë ditës. Aromë e këndshme dhe e ëmbël.

 • Dakar Oil Crown Perfumes, 6ml

  Vaji i parfumit Dakar nga Al Rehab është një aromë aromatike, me drurë për meshkuj.
  Parfumi i freskët, dinamik dhe pikant ofron një përzierje lineare të myshkut, sherebelës, kedrit, notave pikante, drurit të sandalit, notave akua, qelibarit dhe Oudh.
 • Love Apple Crown Perfumes, 6ml

  Aroma e vajit të parfumit Love Apple kombinon në mënyrë harmonike freskinë e freskët të mollës jeshile, ngrohtësinë e vaniljes dhe kanellës dhe përqafimin e përjetshëm të myshkut. Kjo aromë është një përbërje magjepsëse që rezonon si me gjallërinë ashtu edhe me sofistikimin.

 • Alghalia Al Rehab parfum, 6ml

  Parfumi i vajit arab Al Rehab është një përzierje e mrekullueshme e bazuar në vajra natyralë. Fjalë për fjalë duhet një pikë e vogël për të krijuar një aromë të mahnitshme të lehtë që zgjat pothuajse gjatë gjithë ditës. Me kontakt me ujin, aroma intensifikohet, duke u hapur si një syth i një luleje të bukur.

  Aroma femërore i përket grupit të luleve orientale. Aromë e ëmbël lulesh. Është sikur po ecni nëpër një kopsht ku lulëzojnë të gjitha llojet e luleve dhe ka të gjitha llojet e frutave të freskëta në një tryezë të madhe.

 • Parfum White Full Al Rehab, 6ml

  Parfumi White Full 6ml nga brendi Al Rehab është një aromë e ngrohtë dhe e ëmbël e jaseminit me cilësi të lartë, afatgjatë. Një parfum i balancuar bukur me forcë mesatare. Rekomandohet për burra dhe gra.

 • Parfum Lord Al Rehab, 6ml

  Lord Al Rehab 6ml është një aromë për meshkuj. Aroma përmban nota bimore, pika pikante, nota druri, rrëshirë, agrume dhe patchouli.

  Al-Rehab është një nga prodhuesit kryesorë të parfumeve në Arabinë Saudite, i cili krijon parfume të shkëlqyera tradicionale arabe dhe orientale. Parfumet përbëhen nga esenca të çmuara natyrore (Oud, Trëndafili i Taifit, Temjan, Musk, Sandalwood dhe erëza të rralla).

 • Parfum Al Rehab Midnight oil, 6 ml

  Midnight (“Midnight”) është një aromë e ëmbël dhe delikate femërore me lule, kokrra të kuqe, e qëndrueshme, me silazh të mirë. Është si një mjedër e spërkatur me sheqer ose një karamele e shijshme kokrra të kuqe. Aroma thellohet me notat e zambakut të luginës që lulëzon pranveror dhe përfundon me myshkun e ngrohtë, të tymosur, sensual. Ai është i përshtatshëm për ëmbëlsirat romantike të çdo moshe, i mirë në çdo kohë të vitit dhe në çdo situatë, shkon mirë me çdo veshje dhe do të plotësojë në mënyrë të përkryer pamjen në një shëtitje në mbrëmje, takim ose event në mbrëmje.

  Notat e sipërme: mjedër, karamel

  Notat e mesme: zambakë të luginës, sheqer

  Notat bazë: myshku

 • Parfum Moroccan Rose, 6 ml

  Parfum tradicional arab nga gamë e njohur botërore Al Rehab. Meqenëse ky është një vaj aromatik i përqendruar me cilësi të lartë, gjithçka që ju nevojitet janë disa pika dhe do të zgjasë për pjesën tjetër të ditës ndryshe nga parfumet e tjerë ku duhet të riaplikoni. Nota aromatike Oud, Trëndafili i Taifit, Temjan, Musk, Druri i Sandalit dhe erëza të rralla. Përkëdhel veten (ose dhurojini dikujt) me këtë llak parfumi qetësues. Parfumi do të vijë i paketuar në shishen e tij të ngurtë.

 • Parfum Al Rehab Be Cute, 6 ml

  Parfumi i vajit Be Cute është krijuar nga parfumerët e markës arabe Al-Rehab dhe është i fshehur në një shishe të vogël me një top. Hapni kapakun e shishes, kthejeni përmbys dhe lyeni një sasi të vogël vaji aromatik në lëkurën tuaj përpara se të aplikoni aromën e qëndrueshme. Rekomandohet ta aplikoni në kyçet e dorës, në anën e majtë dhe të djathtë të qafës, pas veshëve dhe në pjesën e pasme të duarve.

  Notat kryesore: vanilje, trëndafil damasku.

  Notat e zemrës: mjedër, freezia e Afrikës së Jugut, farat e korianderit.

  Notat e aromës: myshku i bardhë, vetiver bourbon, ylang-ylang

 • Parfum Fantastic nga Al Rehab për Femra

  Një aromë shumë femërore, e plotë, e shijshme dhe e ngrohtë. Akordet kryesore: me lule, fruta, të buta, të ngrohta, vanilje.

 • Parfum Al-Rehab Khaliji 6 ml

  Parfumi Khaliji  nga Al Rehab është një aromë e lehtë dhe freskuese e portokallit të freskët me dru sandali dhe myshk të bardhë. Nuancat e holla të barit të limonit dominojnë parfumin Khaliji.

  Një parfum i përshtatshëm për meshkuj dhe femra. Nuk përmban alkool.

 • Parfum Al-Rehab Avenue 6 ml

  Parfumi Avenue nga Al-Rehab ë shtë  një super përzierje e notave moderne dhe një atmosfere klasike. Një  parfum i përshtatshëm për meshkuj dhe femra. Një  parfum me një përzierje inovative notash për të prodhuar një aromë të re befasuese që ju lë të gjallëruar, kurioz dhe gati për t’i parë gjërat ndryshe.

  Aroma perbehet nga shija e vaniljes, limonit dhe jaseminit. Nuk përmban alkool.

   

 • Parfum Al-Rehab Gentle 6ml

  Parfumi i butë Gentle nga Al Rehab kombinon freskinë e drurit me notat e lëkurës balsamike. Mandarinat, gjethet e thuprës, piperi i zi, limoni dhe nenexhiku përbejnë aromën kryesore.

  Baza përbëhet nga një temjani dhe myshku.

  Një parfum solid dhe elegant për jetën e përditshme, i cili mund të  përdoret gjatë ditës dhe në mbrëmje. Nuk përmban alkool.

   

 • Parfum Al-Rehab Black Horse 6 ml

  Parfumi Black Horse nga Al-Rehab është një aromë mashkullore, e freskët me shije agrumesh .

  Një parfum energjik dhe dinamik për meshkujt i shkëlqyer për përdorim të përditshëm.

   

Kategoritë