• Parfum Al Rehab Midnight oil, 6 ml

  Midnight (“Midnight”) është një aromë e ëmbël dhe delikate femërore me lule, kokrra të kuqe, e qëndrueshme, me silazh të mirë. Është si një mjedër e spërkatur me sheqer ose një karamele e shijshme kokrra të kuqe. Aroma thellohet me notat e zambakut të luginës që lulëzon pranveror dhe përfundon me myshkun e ngrohtë, të tymosur, sensual. Ai është i përshtatshëm për ëmbëlsirat romantike të çdo moshe, i mirë në çdo kohë të vitit dhe në çdo situatë, shkon mirë me çdo veshje dhe do të plotësojë në mënyrë të përkryer pamjen në një shëtitje në mbrëmje, takim ose event në mbrëmje.

  Notat e sipërme: mjedër, karamel

  Notat e mesme: zambakë të luginës, sheqer

  Notat bazë: myshku

 • Parfum Big Boy, 6 ml

  Parfumi me vaj arab për meshkuj BIG BOY Lady Classic nuk përmban alkool. Një aromë për meshkuj të vërtetë. Përbërja i përket grupit të aromave pikante orientale dhe në të të kundërtat tërheqin njëra-tjetrën. Notat e ndritshme të sherebelës, bergamotit jeshil dhe piperit bashkohen me pasurinë sensuale të kokrrës tonka, kakaos dhe qelibarit. Aroma thekson anët e lehta dhe të errëta të karakterit të një njeriu modern.

 • Parfum Al Rehab Be Cute, 6 ml

  Parfumi i vajit Be Cute është krijuar nga parfumerët e markës arabe Al-Rehab dhe është i fshehur në një shishe të vogël me një top. Hapni kapakun e shishes, kthejeni përmbys dhe lyeni një sasi të vogël vaji aromatik në lëkurën tuaj përpara se të aplikoni aromën e qëndrueshme. Rekomandohet ta aplikoni në kyçet e dorës, në anën e majtë dhe të djathtë të qafës, pas veshëve dhe në pjesën e pasme të duarve.

  Notat kryesore: vanilje, trëndafil damasku.

  Notat e zemrës: mjedër, freezia e Afrikës së Jugut, farat e korianderit.

  Notat e aromës: myshku i bardhë, vetiver bourbon, ylang-ylang

 • Parfumi me vaj Attari 10 milion, 6 ml

  Përjetoni joshjen e parfumit të koncentruar të vajit Attar 10 milion Lade Classic 6 ml, një krijim i shkëlqyer nga marka e njohur Lade Classic. I përshtatur si për burrat ashtu edhe për gratë, ky parfum vaji attar, i mbyllur në një shishkë 6 ml, premton një përvojë nuhatjeje të pastër dhe intensive, plotësisht pa alkool. Me origjinë nga qyteti i gjallë i Dubait, U.A.E., ky vaj attar kap thelbin e luksit dhe sofistikimit.

 • Parfum Aseel 6 ml

  Heman Fragrance Aseel  është një aromë e ëmbël,e fortë dhe e zezë attar prej guri.Kjo është një aromë shumë e fortë,e thellë magjepsëse.
  Është një ngjyrë e zezë e errët,me një erë shumë të pasur,që do të tërheqë shumë vëmendje.
  Kjo aromë është e gjitha natyrale, si të gjitha aromat e tjera.
  Nuk përmban alkool.

 • Parfum Mahtabi 6 ml

  Heman Fragrance Mahtabi është një aromë e ëmbël,e fortë dhe e zezë attar prej guri.Kjo është një aromë shumë e fortë,e thellë magjepsëse.
  Është një ngjyrë e zezë e errët,me një erë shumë të pasur,që do të tërheqë shumë vëmendje.
  Kjo aromë është e gjitha natyrale, si të gjitha aromat e tjera.
  Nuk përmban alkool.

 • Parfum Falak 6 ml

  Heman Fragrance Falak  është një aromë e ëmbël,e fortë dhe e zezë attar prej guri.Kjo është një aromë shumë e fortë,e thellë magjepsëse.
  Është një ngjyrë e zezë e errët,me një erë shumë të pasur,që do të tërheqë shumë vëmendje.
  Kjo aromë është e gjitha natyrale, si të gjitha aromat e tjera.
  Nuk përmban alkool.

 • Parfum Romance 6 ml

  Heman Fragrance Romance është një aromë e ëmbël,e fortë dhe e zezë attar prej guri.Kjo është një aromë shumë e fortë,e thellë magjepsëse.
  Është një ngjyrë e zezë e errët,me një erë shumë të pasur,që do të tërheqë shumë vëmendje.
  Kjo aromë është e gjitha natyrale, si të gjitha aromat e tjera.
  Nuk përmban alkool.

 • Parfum Layali 6 ml

  Heman Fragrance Layali është një aromë e ëmbël,e fortë dhe e zezë attar prej guri.Kjo është një aromë shumë e fortë,e thellë magjepsëse.
  Është një ngjyrë e zezë e errët,me një erë shumë të pasur,që do të tërheqë shumë vëmendje.
  Kjo aromë është e gjitha natyrale, si të gjitha aromat e tjera.

 • Parfum Nawra 6 ml

  Heman Fragrance është një aromë e ëmbël,e fortë dhe e zezë attar prej guri.Kjo është një aromë shumë e fortë,e thellë magjepsëse.
  Është një ngjyrë e zezë e errët,me një erë shumë të pasur,që do të tërheqë shumë vëmendje.
  Kjo aromë është e gjitha natyrale, si të gjitha aromat e tjera.

 • Parfum Hajar E Aswad 6 ml

  Hajer dhe Aswad është një përzierje misterioze që ka një karakter unik,por klasik të errët dhe kompleks.Nota të rënda,komplekse të udit,
  myshkut dhe një prekje qelibar ju transportojnë në Arabi, disa nga vendet më ekzotike dhe misterioze në tokë.

 • Parfum Bold Oud 100 ml

  BOLD OUD është një aromë e pasur orientale për burra dhe gra.Kjo aromë unisex vjen në përqendrim të Eau de Toilette në një shishe 100 ml që zgjat gjatë gjithë ditës.

 • Parfum Fantastic nga Al Rehab për Femra

  Një aromë shumë femërore, e plotë, e shijshme dhe e ngrohtë. Akordet kryesore: me lule, fruta, të buta, të ngrohta, vanilje.

 • Parfum Golden 35 ml

  Parfum Golden Eau de Parfum nga Al Rehab është një aromë sensuale dhe e ngrohtë me linjën kryesore në qelibar, Oudh, vanilje dhe karamel.
  Thekse të bukura me aroma delikate lulesh dhe vanilje.

 • Parfum Blanc 50 ml

  Parfume Blanc Eau de Parfum nga Al Rehab është një aromë e freskët, e drejtpërdrejtë me flladin e detit të oqeanit dhe nota agrume. Në bazë, myshku i bardhë vendos tonin.
  Një parfum i freskët tërheqja e të cilit është për shkak të thjeshtësisë . Shumë i përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

 • Parfumi Sultan Eau de Parfum 35 ml

  Parfum Sultan Eau de Parfum nga Al Rehab është një parfum i freskët, i butë, pikant me nota druri.

Kategoritë