Aloe Vera Serum (Roushun)

CHF7.90

44 stok

Serum Aloe Vera Për të rigjallëruar lëkurën ka edhe një produkt tepër efektiv. Serumi me ekstrakte të Aloe Vera-s me fuqi antibakteriale dhe detoksifikuese.

Category: Tags: , , ,

Serum Aloe Vera Për të rigjallëruar lëkurën ka edhe një produkt tepër efektiv. Serumi me ekstrakte të Aloe Vera-s me fuqi antibakteriale dhe detoksifikuese.

Serumi parandalon dhe redukton shfaqjen e rrudhave, stimulon prodhimin e Kolagjenit dhe përmirëson elasticitetin e lëkurës.

Siguron zbehjen e njollave nga dielli, rregullon pigmentimin e lëkurës, neutralizon radikalet e lira dhe largon qelizat e vdekuura. Me përdorimin e rregullt të këtij serumi, lëkura juaj do të jetë më e freskët, e gjallëruar, e çlodhur dhe e relaksuar !!

PËRDORIMI: Lajeni fytyrën me ujë të ngrohtë dhe sapun/larës bimor. Thajeni me peshqir të pastër pambuku dhe më pas aplikoni një sasi të vogël nga serumi në fytyrë dhe në qafë. Masazhojeni butësisht me mollëzat e gishtërinjve deri sa të absorbohet mirë nga lëkura, duke realizuar lëvizje të rrumbullakëta. Bëjeni këtë çdo ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje. Mund të vendosni edhe make-up pas vendosjes së serumit. SASIA: 30 ml

Kategoritë

Aloe Vera Serum (Roushun)