Çaj bimor Hemani Slim me mjaltë për humbje peshe

CHF2.45CHF4.90 (-50%)

S’ka stok

Çaj bimor , është çdo pije pakoefin nga infuzion ose zierje e bimëve , erëza apo materialeve të tjera të bimëve në ujë të nxehtë . Çaji bimor i mrekullueshme , me pak kalori dhe pije relaksuese për humbje peshe. Përveç efektit i dobishëm për shëndetin. Çaj bimor aromatik dhe tërheqës.

Categories: ,

Çaj bimor , është çdo pije pakoefin nga infuzion ose zierje e bimëve , erëza apo materialeve të tjera të bimëve në ujë të nxehtë . Çaji bimor i mrekullueshme , me pak kalori dhe pije relaksuese për humbje peshe. Përveç efektit i dobishëm për shëndetin. Çaj bimor aromatik dhe tërheqës.

Përdorimi : Vendos një qese në gotë me ujë të vluar, lereni 3 – 5 minuta . Shtoni sheqer sipas dëshirës.

Përbërësit: Foeniculum vulgare , Cinnmonum Zeylanicum , Augustifolia , Mentha piperita , Mjaltë.

Sasia: 20 copa

Paketa : Box

Mbani në vend të thatë dhe të ftohtë.

Kategoritë

Çaj bimor Hemani Slim me mjaltë për humbje peshe

CHF2.45CHF4.90 (-50%)