Çaj për dobësim Life Diamond Slim

CHF21.90

S’ka stok

Nuk është më e vështirë të arrish një bel të hollë pa bërë sport. Me Diamond Slim, tani është më e lehtë të humbësh peshë, të humbësh peshë dhe të qëndrosh në formë. Ky produkt, i cili u kthye në furi pas Amerikës dhe Evropës, erdhi në vendin tonë. Është zgjedhja kryesore e atyre që duan të humbin peshë në mënyrë të shëndetshme.

Nuk është më e vështirë të arrish një bel të hollë pa bërë sport. Me Diamond Slim, tani është më e lehtë të humbësh peshë, të humbësh peshë dhe të qëndrosh në formë. Ky produkt, i cili u kthye në furi pas Amerikës dhe Evropës, erdhi në vendin tonë. Është zgjedhja kryesore e atyre që duan të humbin peshë në mënyrë të shëndetshme.

Çaji bimor i përzier Diamond Slim është një përzierje e veçantë e përgatitur nga përzierja e ekstrakteve bimore krejtësisht natyrale.

Çaji bimore Diamond Slim prodhohen nga T.C në përputhje me standardet ndërkombëtare me teknika 100% natyrale dhe ekologjike. Prodhohet me lejen e Ministrisë së Ushqimit, Bujqësisë dhe Blegtorisë.

Çaji bimor i përzier Diamond Slim ndihmon në përshpejtimin e metabolizmit falë ekstrakteve bimore që përmban, duke ju ndihmuar të humbni peshë nga barku, ijet dhe zonat e ulura duke djegur shpejt yndyrën.

Gjatë kohës që e përdorni, ju zvogëlon oreksin, bllokon karbohidratet dhe ndihmon në parandalimin e shndërrimit të tij në peshë duke thithur seriozisht kaloritë. Nuk e rifiton peshën e humbur dhe ju lejon të humbni peshë nga yndyra.

Ndryshe nga produktet bimore në treg, ai është përgatitur me përpikmëri nga ekspertët si rezultat i studimeve shumë të gjata dhe është i vetmi produkt që nuk dëmton aspak shëndetin e njeriut dhe nuk ka efekte anësore.

Ju lehtë mund të përdorni çajin bimor Diamond Slim, e cila është plotësisht e natyrshme, jo një ilaç.

Çfarë është Përmbajtja e Çajit Bimor Diamond Slim?

Hibiscus, rozmarinë, shqopë, cassia, çamçakëz tragacanth, kanellë, sheqer puerperal, mate, rosehip, çaj jeshil, quinoa, fara chia. Përmbajtja e çajit bimor Diamond Slim është krejtësisht natyrale dhe nuk ka asnjë përzierje tjetër. Ju mund të pini me siguri çaj që nuk përmban asnjë kimikate.

Ju mund ta blini këtë produkt, i cili do t’ju lejojë të keni një trup të shëndetshëm dhe të humbni peshë me formulën e tij 100% natyrale.

PËRGATITJA: Hidhni një lugë çaji nga përzierja në një gotë me ujë, lëreni të qëndroj për 7-10 minuta dhe më pas pijeni. Mund të pihet i ftohtë ose i nxehtë.

Pesha: 300 g.

Kategoritë

Çaj për dobësim Life Diamond Slim

Çaj për dobësim Life Diamond Slim

CHF21.90