Çaji dobësimi – Form (përzierje 9 lulesh)

CHF9.90

S’ka stok

– Dobëson – Organizmin e mban të ngopur – Pastron rrugët urinare – Rregullon punën e veshkave – Stabilizon tensionin e gjakut – Bën largimin e gazrave nga zorrët – Eliminon ngërçet e muskujve të lëmuar ( të stomakut, të zorrëve, mitrës )

Përfitimet shëndetësore:

– Dobëson
– Organizmin e mban të ngopur
– Pastron rrugët urinare
– Rregullon punën e veshkave
– Stabilizon tensionin e gjakut
– Bën largimin e gazrave nga zorrët
– Eliminon ngërçet e muskujve të lëmuar ( të stomakut, të zorrëve, mitrës )

Përdorimi: 15 min para buke

1. Në 200 ml ujë të sapovluar hidhet një lugë e çajit përzirje lulesh, lihet 7-10 min përzihet dhe pihet, ose
2. Qitet një lugë çaji përzirje lulesh në një tas me kos, përzihet dhe hahet.
Nuk preferohet të përdoret nga gratë shtatëzëna, nga gjidhënëset dhe nga të sëmuret me kolit.
Në këtë përzirje ka vetëm produkte natyrale, pa ngjyra shtesë apo kimike.
Nuk ka indikacione për varshmëri apo efekte anësore.

Përmbajtja 100 gr.:

Sinamek ( Cassia angustifolia, familja Leguminosae ), Anason ( Pimpinella anisum, familja Umbelliferae ), Trëndafil i egër ( Rosa canina, familja Rosacae ), Kopra e egër ( Foeniculum vulgare, familja Umbeliferae ), Hithra ( Urtica dioica, familja Urticaceae ), Medra e butë ( Mentha piperita, familja labiatae ), Bishtamithi ( Achillea millefolium, familja Compositae ), Gjethe Funde ( Calluna vulgaris, familja Ericaceae ), Kamomil ( Matricaria chamomilla, familja Asteraceae )

Kategoritë

Çaji dobësimi - Form (përzierje 9 lulesh)

CHF9.90