DR RASHEL 24K Gold & Kollagjen Rinor

CHF9.90

S’ka stok

Serum me vlerë  24K Gold & Kollagjen Rinor, gjithashtu i përdorshëm si themel i make-up, një nga markat tona nga seria klasike e kolagjenit 24K!

Category: Tags: , , , ,

Serum me vlerë  24K Gold & Kollagjen Rinor, gjithashtu i përdorshëm si themel i make-up, një nga markat tona nga seria klasike e kolagjenit 24K!

DR RASHEL Kolagjenit elastin i arit serum anti rrudhave, kundër plakjes, serum hidratues, trajtimi i akneve, zbardhues fytyre, kujdes për lëkurën

Metoda e përdorimit: Përdorni serum elastin kolagjenit çdo mëngjes dhe në mbrëmje, aplikoni një sasi të arsyeshme në fytyrë, varësisht nga cilësi e lëkurës, me një masazh të lehtë derisa absorboni.

Përfitimet: Krem Zbardhues, Hidraton lëkurën, Zbut lëkurën, Aktivizon qelizat epidermale, Restauroni lëkurën, Ripërtrinë lëkurën. Për t’i dhënë lëkurës ngjyrë origjinale, Lëkurë e bukur gjatë gjithë ditës.

Këshilla: Mos lejoni fëmijët të hanë. Në qoftë se vërenë shqetësim ose lëkurë të ndjeshme ndalo përdorimin menjëherë. Ky produkt është testuar përmes lëkurës dhe është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

 

Kategoritë

DR RASHEL 24K Gold & Kollagjen Rinor

CHF9.90