Generic Dr. Serum Rashel Collagen Elastin – 40ml

CHF6.90

S’ka stok

Hidraton dhe zbut lëkurën, Aktivizon qelizat e epidermës dhe rikthen lëkurën rinore, Rezultati është lëkura e bukur gjatë gjithë ditës. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, lëkurë të pjekur, të yndyrshme, të thatë dhe të ndjeshme.

Category: Tags: , , , , ,

Hidraton dhe zbut lëkurën, Aktivizon qelizat e epidermës dhe rikthen lëkurën rinore, Rezultati është lëkura e bukur gjatë gjithë ditës. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, lëkurë të pjekur, të yndyrshme, të thatë dhe të ndjeshme.

Dr. Serum Rashel Caviar Collagen Elastin riparon qelizat e dëmtuara dhe hidraton dhe hidraton ndjeshëm lëkurën. Kolagjeni, kavijar dhe shumë kombinime të hidratuesve të lëkurës punojnë në mënyrë sinergjike për të promovuar rigjenerimin e indit lidhës dhe për të prodhuar kolagjenin natyror të vet dhe më elastik të trupit. Mbron lëkurën nga toksinat mjedisore dhe lufton shenjat e dukshme të plakjes së parakohshme. Me përdorim të vazhdueshëm, ky serum promovon restaurimin e rezistencës më të shëndetshme të indeve të lëkurës dhe ul ndjeshëm shfaqjen e rrudhave, duke e bërë lëkurën të fortë dhe rinore.

 

Kategoritë

Generic Dr. Serum Rashel Collagen Elastin - 40ml

CHF6.90