Hemani Krem Anti Akne

CHF4.95CHF7.90 (-37%)

S’ka stok

A je lodhur duke shikuar vetën në pasqyrë për të parë aknet që ti ka ngulur sytë? A ka diçka më të keqe se sa të zgjohesh në mëngjes para se të nisesh për në punë, shkollë, fakultet apo edhe ndonjë eveniment e të shohësh se një puçërr e madhe e shëmtuar të ka dalë? Ja di përgjigjen kësaj pyetje e sigurisht se edhe ti e din! Epo, kemi lajme të mira. Nuk ke nevojë të bësh ashtu si ke bërë deri tash. Me fjalë tjera po dua të them se nuk ke nevojë ti shtrydhësh për ti hequr qafesh ato puçrra; ja kështu mund t’i ndalni ato të mos shfaqen.

A je lodhur duke shikuar vetën në pasqyrë për të parë aknet që ti ka ngulur sytë?

A ka diçka më të keqe se sa të zgjohesh në mëngjes para se të nisesh për në punë, shkollë, fakultet apo edhe ndonjë eveniment e të shohësh se një puçërr e madhe e shëmtuar të ka dalë?

Ja di përgjigjen kësaj pyetje e sigurisht se edhe ti e din! Epo, kemi lajme të mira. Nuk ke nevojë të bësh ashtu si ke bërë deri tash. Me fjalë tjera po dua të them se nuk ke nevojë ti shtrydhësh për ti hequr qafesh ato puçrra; ja kështu mund t’i ndalni ato të mos shfaqen.

Kompania e produkteve natyrale Hemani ka sjell ne treg kremin anti Akne.

Përmbajtja: Produkti përmban vaj esencial e pemë 2 % , Vaji organik të cilësisë biodinamike dhe vaj esencial të mandarinës ( Citrus reticulata ) ,ekstrakt i kumak ( Calendula officinalis ) , talk , oksid zinku , dioksid titaniumi , lanolinë , vazelinë , vaj bajame , dhe vitaminë E.

Dobitë:

Krem anti – puçrra është një produkt natyral që në mënyrë efektive mund të trajtojnë butë pa probleme puçrrat në fytyrë, Efektiviteti i përgatitjes është i bazuar në praninë e vajrave thelbësore për lëkur dhe problemet me aknet.

Ndihmonë:

Zbutë puçrra dhe kuron ato në fytyrë ,Kuron plagët e rënda dhe ato sipërfaqësore , ulcerat , shkurtimet , kafshimet e insekteve , gjakderdhje lokale në lëkurë, rikthen shkëlqimin e lëkurës.

Përdorimi: Pastron fytyrën me Sapunë që përmban kremi dhe me ujë të vakët, pasi të pastrohet fytyra me sapunë lihet të thahet dhe me tharrjen e fytyrës vendoset krema duke masazhuar 2-3min. I pëdorshëm për të gjitha llojet e lëkurave si për meshkuj ashtu dhe për femra

Kategoritë

Hemani Krem Anti Akne

CHF4.95CHF7.90 (-37%)