Hemani Vaj i farës së zezë Roll On Oil 50 ml

CHF4.50

S’ka stok

Ndihmon për t’u çlodhur , i yndyrshëm , rrokulliset në vaj.

Ndihmon për t’u çlodhur , i yndyrshëm , rrokulliset në vaj.

Aplikoni sasi të vogël vaj të zonave të përbashkëta apo të muskujve që aplikojnë dhe masazh të butë deri zhytur plotësisht. Përbërësit: Vaji i Farës së zezë , Parrafinum Liquidium , mente , vaj eukalipti, kamfor. Shuma : 50 ml, Prodhuesi : Hemani, Pesha : 105 (g )

Kategoritë

Hemani Vaj i farës së zezë Roll On Oil 50 ml

CHF4.50