Hixhab shampon kundër rënjes së flokëve – Anti hairloss hijab shampoo

CHF6.95CHF13.90 (-50%)

S’ka stok

Kompleks i amino acideve, Përshpejton ciklin e flokëve, ripërtrin aktivitetin e folikulave, Kompleks natyror bimor, Balancon, shëron dhe stimulon skalpin e kokës me përbërës të vlefshëm natyror, Kompleks me Kafeinë dhe Vitaminë B3:

Kompleks i amino acideve, Përshpejton ciklin e flokëve, ripërtrin aktivitetin e folikulave, Kompleks natyror bimor, Balancon, shëron dhe stimulon skalpin e kokës me përbërës të vlefshëm natyror, Kompleks me Kafeinë dhe Vitaminë B3:

Stimulon mikroqarkullimin rreth folikulës së flokëve, shampoja kundër rënjës së flokëve nga Hemani është formuluar posaçërisht për gratë e mbuluara, flokët e të cilave nuk marrin rreze të diellit dhe përballen me problemin e rënjës së flokëve, ajo ndihmon të ruajë dhe të nxisë rritjen e qimeve të shëndetshme dhe të forta. Hixhab shampo kundër rrënjës së flokëve nga Hemani ndihmon në parandalimin e humbjes së flokëve falë kompleksit të saj unikë natyror bimor, një përzierje natyrore e ekstrakteve bimore, vitaminave dhe amino acideve;

  • Parandalon humbjen e flokëve
  • Përmbanë përbërës natyral
  • Ndihmon rigjallërimin dhe rigjenerimin e flokëve
  • I bënë flokët tuaj të duken të freskët dhe me shkëlqim përsëri

Aplikimi:

Aplikoni një sasinë të nevojshme të shampos kundër rrënjës së flokëve nga Hemani në flokët e lagur dhe masazhoni për 1-2 minuta deri sa të shkumojnë, shpëlarje kokën tërësisht me ujë të ngrohtë. Preferohet të përdoret çdo ditë në mënyrë të rregullt.

Kategoritë

Hixhab shampon kundër rënjes së flokëve - Anti hairloss hijab shampoo

CHF6.95CHF13.90 (-50%)