Ilaç kundër bakterieve në lukth

CHF49.00

S’ka stok

Kombinim i vajit të ullirit organik (extra virgin i përfituar me metoda të ftohta) me fik të tharë të cilësisë së lartë , duke e bërë këtë ilaç jashtëzakonisht të dobishëm kundër shqetësimeve të ndryshme shëndetësore.

Kombinim i vajit të ullirit organik (extra virgin i përfituar me metoda të ftohta) me fik të tharë të cilësisë së lartë , duke e bërë këtë ilaç jashtëzakonisht të dobishëm kundër shqetësimeve të ndryshme shëndetësore. Vaj ulliri në kombinim me fiq të thatë është një kurë shumë e njohur në farmacinë natyrale dhe përfaqëson ilaçin popullor të dëshmuar për një kohë të gjatë për efektet e tij.

Karakteristikat :
• I shijshëm
• I dobishëm për shëndetin
• Tërësisht përmbajtje bio-natyrale

Përfitimet :
• Trajton me sukses Infertilitetin
• Kundër baktereve në lukth
• Mjekon Hemorroidet
• Kundër Kapsllëkut
• Kundër Ulcerës
• Ulë Kolesterolin
• Kundër Anemisë
• Kundër Bronkitit
• Kundër Astmës.

– Ne të gjithë kemi baktere të mira në stomak , por ndonjëherë janë prezent edhe baktere të këqija të cilat shkaktojnë infeksione të ndryshme dhe sëmundje që janë jashtëzakonisht të rrezikshme. Kur vuani nga infeksioni bakterial, mjeku do t’ju sugjerojë antibiotikë të cilët do të vrasin bakteret e këqija.
Megjithatë, në këtë rast, shumë nga njerëzit nuk e njohin të vërtetën pas këtyre antibiotikëve. Kur merrni ilaçin antibiotik, ai gjithashtu do të vras edhe bakteret e mira .
Për të qenë të sigurt, ky ilaç është zgjidhja më e mirë për ju, me këtë ilaç do të mjekoni shumë probleme shëndetësore, ky është antibiotik i fuqishëm që vret bakteret e këqija pa dëmtuar bakteret e mira pa efekte anësore.

– I pasur me :
• Kalcium
• Kalium
• Zink
• Hekur
• Beta Karotine
• Sodium
• Bakër
• Selen
• Vitaminë A C E dhe K
• Yndyrë mono-të pangopur – yndyrë e shëndetshme që redukton rrezikun e infarktit në zemër dhe redukton nivelin e kolesterolit .

Kategoritë

Ilaç kundër bakterieve në lukth

Ilaç kundër bakterieve në lukth

CHF49.00