POSTA FALAS PËR BLERJET MBI 60. -CHF (BRENDA ZVICRËS) NDËRSA JASHTË ZVICRËS POSTA 14.90. -CHF

Kapsula soft me hudhër, majdanoz dhe limon

CHF11.90

89 stok

Kapsula soft që përmbajnë hudhër, majdanoz dhe limon për sëmundjen e sheqerit (diabetin), kolesterolin, yndyrën në gjak, tensionin, zemrën dhe për disa sëmundje tjera….

Category: Tags: , , , ,

Kapsula soft që përmbajnë hudhër, majdanoz dhe limon për sëmundjen e sheqerit (diabetin), kolesterolin, yndyrën në gjak, tensionin, zemrën dhe për disa sëmundje tjera….

Sasia: 60 kapsula / 500 mg

Përdoret për : Sëmundjen e Sheqerit, Sëmundjen e zemrës (zhbllokimin e damarëve), Kolesterol, Tensionin e lartë, Eliminimin e dhjamit, Triglicerideve në gjak, Mpiksjen e gjakut, Qarkullimin e gjakut, Dhimbjet e nyjeve, Forcon imunitetin, Largon toksinat nga trupi, Ulçera, Fryerja, Për parazitet në zorrë, etj…..

Mënyra e Përdorimit: Për 30 ditë konsumohen çdo ditë para ushqimit nga 2 copë soft kapsula brenda ditës.

Kujdes: Vërejtje! Nuk mund të përdoret për personat me tension të ulët. Nuk mund të përdoret për personat që përdorin ilaçe për hollimin e gjakut.

Kategoritë

Kapsula soft me hudhër, majdanoz dhe limon

CHF11.90

Add to Cart