POSTA FALAS PËR BLERJET MBI 60. -CHF (BRENDA ZVICRËS) NDËRSA JASHTË ZVICRËS POSTA 14.90. -CHF

Krem hidratues dhe ushqyes Aloe Vera për trupin dhe fytyrën

CHF9.90

S’ka stok

Aloe Vera,është motori që aktivizon të gjithë mekanizmat e rinisë së lëkurës. Është një ndër antioksidantët më të fuqishëm dhe e bën lëkurën të lëmuar, elastike dhe të butë. Ajo e forcon shtresën mbrojtëse dhe i riparon plasaritjet e vogla në lëkurë, i jep lëkurës lagështi dhe e mbron nga ndikimi i rrezeve të dëmshme të diellit duke e përforcuar këtë shtresë mbrojtëse të lëkurës.

Krem hidratues dhe ushqyes Aloe Vera për trupin dhe fytyrën nga firma e njohur Good Life Paris.

Aloe Vera,është motori që aktivizon të gjithë mekanizmat e rinisë së lëkurës. Është një ndër antioksidantët më të fuqishëm dhe e bën lëkurën të lëmuar, elastike dhe të butë. Ajo e forcon shtresën mbrojtëse dhe i riparon plasaritjet e vogla në lëkurë, i jep lëkurës lagështi dhe e mbron nga ndikimi i rrezeve të dëmshme të diellit duke e përforcuar këtë shtresë mbrojtëse të lëkurës.

Përthithet lehtë nga lëkura.
Mbrojtës nga dëmtimet e diellit apo të mjedisit.
Ngadalëson procesin e plakjes së lëkurës tuaj.
Hidratues dhe Antioksidues që ndihmon lëkurën tuaj të jetë e butë dhe e shëndetshme.
Për të gjitha llojet e lëkurave.

Përdorimi:

Përdoreni 2 herë në ditë në fytyrë dhe në trup nëse dëshironi.

Sasia 300 ml

 

Kategoritë

Krem hidratues dhe ushqyes Aloe Vera për trupin dhe fytyrën

CHF9.90