Krem kërmilli kundër plakjes

CHF6.90

S’ka stok

Krem kërmilli, zbardhues i fytyrës të kolagjenit kundër plakjes

Tretësira e aksioneve me efekt të plotë të kërmillit është një ekstrakt i nxjerrë nga mukusi i kërmillit,

Karakteristikat:

  • Anti akne
  • Kundër plakjes
  • Jep shkëlqim
  • Ndihmon për të bërë zbardhjen e lëkurës
  • Lëkura e dëmtuar ka nevojë për shumë ujë për tu rimbushur.
  • Solucioni i kërmillit po siguron shumë lagështi në lëkurë dhe rrit barrierën e ujit të lëkurës.
  • Aftësia për të rigjeneruar lëkurën tuaj me shumë lagështi.

Kategoritë

Serum fytyre kundër plakjes

Krem kërmilli kundër plakjes

CHF6.90