Krem Lady Diana me vaj Argani

CHF7.90

S’ka stok

Krem me vaj Argani Essential dhe Vitamin E kundër rrudhave

Për një lëkurë të freskët dhe të pastërt !

Dobitë:

 • Krem Kundër Rrudhave
 • Largon rrudhat dhe paralandon rrudhat.
 • Vitaminë E
 • Krem Hidratues
 • Ka Acide yndyrore
 • Zbut lëkurën e thatë
 • Freskon Lëkurën
 • Hidraton lëkurën
 • Rikthen butësinë e lëkurës.
 • Bën largimin e shenjave dhe rrudhave nga fytyra.
 • Veti të shkëlqimit dhe të hidratimit të fytyres.
 • Bën largimin e qelizave të vdekura që ja në siperfaqe të lëkurës si dhe të rrudhave.

 

Kategoritë

Krem Lady Diana me vaj Argani

Krem Lady Diana me vaj Argani

CHF7.90