POSTA FALAS PËR BLERJET MBI 60. -CHF (BRENDA ZVICRËS) NDËRSA JASHTË ZVICRËS POSTA 14.90. -CHF

Krem me kolagjen dhe fara të zeza

CHF7.90

15 stok

E përforcuar me antioksidant të fuqishëm dhe vaj të farës së zezë.

  • Redukton pamjen e rrudhave
  • Rigjeneron qelizat e lëkurës
  • Hidraton dhe zbardh lëkurën
  • Forcon dhe e tonifikon lëkurën
  • Siguron mbrojtjen e lëkurës për shkak të multi-antioksidantëve që përmbanë.

Kategoritë

Krem me kolagjen dhe fara të zeza