KREM NGA FARA E ZEZË DHE VAJ ULLIRI – BLACK SEED & OLIVE CREAM

CHF7.90

S’ka stok

Lëkura ka nevoje në mënyrë të vazhdueshme për një ushqim të pasur dhe hidratim që të mund të riformohet dhe mbetët vitale çdo herë. Këtë ju ofron kremi me përzierje nga fara e zez dhe vaj ulliri.

Lëkura ka nevoje në mënyrë të vazhdueshme për një ushqim të pasur dhe hidratim që të mund të riformohet dhe mbetët vitale çdo herë. Këtë ju ofron kremi me përzierje nga fara e zez dhe vaj ulliri.

Heq aknet dhe njollat ngjyrë kafe!
Ndihmon zhdukjen e njollave ngjyrë kafe,freckles dhe puçrrave ne fytyrë.
Heq rrudhat në fytyrë, lëkura juaj do të duket e butë dhe e pastër .

Metoda e aplikimit:

Në lëvizje rrethore, masazh me butësi, zbato kremin mbi qafën dhe fytyrën, derisa të absorbohet plotësisht, përdorni dy herë në ditë në mëngjes dhe në mbrëmje.

Sasia 80 gr.

Kategoritë

KREM NGA FARA E ZEZË DHE VAJ ULLIRI - BLACK SEED & OLIVE CREAM

CHF7.90