POSTA FALAS PËR BLERJET MBI 60. -CHF (BRENDA ZVICRËS) NDËRSA JASHTË ZVICRËS POSTA 14.90. -CHF

Krem nga fara të zeza për masazh Hemani

CHF5.90

193 stok

Masazh dhe relaksues i muskujve.
I përshtatshëm për dëmtime ose ngurtësi të muskujve.

Përbërësit Aktivë:
Nigella Sativa, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Aqua dhe Paraffinum Solidum

Kategoritë

Krem nga fara të zeza për masazh Hemani