POSTA FALAS PËR BLERJET MBI 60. -CHF (BRENDA ZVICRËS) NDËRSA JASHTË ZVICRËS POSTA 14.90. -CHF

Krem Roushun me vitaminë E

CHF7.90

4 stok

Krem me përmbajtje të vitaminës E kundër rrudhave, qarqeve te errëta tek syri dhe lodhjes të syve

Dobitë e produktit:

  • Relakson sytë e lodhur
  • Ndihmon në lehtësimin e qarqeve të errëta
  • Reduktoni qeset nën sy
  • Redukton qepallat e fryra
  • Ul rrudhat e sakta

Efektet vërehen për rreth 3 dite

Kategoritë

Krem Roushun me vitaminë E