Larje femërore me lazer të bardhë – Feminine Wash Laser White

CHF9.90

S’ka stok

Anti bakteriale e freskët dhe e butë me ekstrakt çaji të gjelbërt. Larja femërore butësisht largon shkaqet e aromës, duke përfshirë shkarkimin, djersitjen dhe bakteret që shkaktojnë erë.

Anti bakteriale e freskët dhe e butë me ekstrakt çaji të gjelbërt. Larja femërore butësisht largon shkaqet e aromës, duke përfshirë shkarkimin, djersitjen dhe bakteret që shkaktojnë erë.

Çaji i gjelbërtl: Heq shkaqet e aromës, përfshirë shkarkimin, djersitjen dhe bakteret që shkaktojnë erë.

Acidi laktik: ekuilibri i PH, parandaloni rritjen e baktereve në zonën e ndjeshme Triclosan: Agjent antibakterial dhe antifungal – Pastrimi intim pa acarim. – Formuluar posaçërisht për pastrimin e lëkura më delikate të grave. Formula unike e kontrollit të aromës.

Udhëzimet për përdorim: Përdorni një sasi të vogël për t’u larë në të gjithë zonën e jashtme të zonave delicate të femrave ndërsa bëni dush.

Kujdes: Vetëm për përdorim të jashtëm, mbani në mënyrë që fëmijët të mos e arrijnë.

Përbërësit: Aqua, sulfat natriumi natriumi, Cocamidopropyl Betaine, klorur natriumi, Acidi laktik, zinku i laktatit, glicerina, metilizotiazolinoni, metilkolorothothiazolinone, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Fragrance, Vitina

Prodhuar në Tajlandë

Sasia: 200 ml

Kategoritë

Larje femërore me lazer të bardhë - Feminine Wash Laser White

CHF9.90