Lipoprotect – Çaj antikolesterol

CHF3.45CHF6.90 (-50%)

S’ka stok

Kombinim i bimëve me veti tonike të hidhura, kardiotonike, tonike vaskulare, antioksiduese, diuretike që përdoren tradicionalisht për balancimin e nivelit të lipoproteinave.

Categories: ,

Kombinim i bimëve me veti tonike të hidhura, kardiotonike, tonike vaskulare, antioksiduese, diuretike që përdoren tradicionalisht për balancimin e nivelit të lipoproteinave.

Përmbajtja: Ermena (Achillea Millefolium), Pelini (Artemisia Absinthium), Gjethe dhe lule Murrizi (Crataegi folium cum flore), Angjinarja (Cynara Scolymus), Gjethe Luleshtrydhe (Fragaria vesca), Leonuri i Zemrës (Leonorus Cardiaca), Thrashegra (Myrtilli folium), Rrënjë Kolmuthi (Oninis spinosa), Majdanoz (Petroselinum crispum), Lule Shtogu (Sambucus nigra), Lule Bliri (Tilia argenta); pa ngjyrë, pa aromë apo shije shtesë.

Kategoritë

Lipoprotect - Çaj antikolesterol

CHF3.45CHF6.90 (-50%)