Maska e zezë Laser White – Black Mask laser white

CHF6.90

S’ka stok

Rezultatet  janë mahnitese nga Maska e zezë, Porosite edhe ti. Bindu vetë me rezultatet e mahnitshme të maskës së zezë, maska e zezë përdoret për largimin e helmeve, njollave dhe krimbave nga lëkura dhe për ta zbardhur atë.

Category: Tags: , , , , ,

Rezultatet  janë mahnitese nga Maska e zezë, Porosite edhe ti. Bindu vetë me rezultatet e mahnitshme të maskës së zezë, maska e zezë përdoret për largimin e helmeve, njollave dhe krimbave nga lëkura dhe për ta zbardhur atë. “Laser White”, maska e zezë apikohet në tërë fytyrën.

Është e përgatitur nga përbërës natyral të pasur me minerale të cilat largojnë njollat dhe vajërat nga fytyra. Përmbanë Antioksidantët më te fuqishëm që ndikojnë dhe i japin energji dhe gjallëri lëkurës. Pasi ta largoni, do të vëreni rezultate të menjëhershme, lëkurën tuaj më të ndritur për shkak të largimit të stresit dhe rrudhave që shfaqen në lëkurën e juaj.

Përdorimi:

Pastroni fytyrën me ujë, thani atë dhe pastaj aplikojeni maskën në zonat që dëshironi ( jo në buzë, vetulla dhe sy).
Shtrihu dhe relaksohu  që fytyra të është përball qiellit / tavanit për 20 deri 30 minuta, pastaj duhet ta largosh maskën nga fytyra.

Kategoritë

Maska e zezë Laser White – Black Mask laser white

CHF6.90