POSTA FALAS PËR BLERJET MBI 60. -CHF (BRENDA ZVICRËS) NDËRSA JASHTË ZVICRËS POSTA 14.90. -CHF

Mjalt Propolisi – Propolis Honey

CHF21.00CHF29.00 (-28%)

S’ka stok

Zgjidh shumë probleme të brendshme.

Zgjidh shumë probleme të brendshme.

– Mjalt shumë i mire për ata që vuajnë nga asma.
– Heq inflamacionet ne ezofag.
– Ndihmon për të trajtuar stomakun dhe ulçrën.
– Rrit imunitetin e trupit kundër të gjitha sëmundjeve.
– Eshte qetësues i fortë, sidomos për duhanpirësit.
– Parandalon ftohjet dhe gripin.

Kategoritë

Mjalt Propolisi - Propolis Honey

CHF21.00CHF29.00 (-28%)