Mjaltë e pastër me fara Chia

CHF39.00

S’ka stok

Mjaltë e pastër me fara Chia D+ përmban shumë acide yndyrore omega-3 antioksidantë, proteina dhe fibra dhe dhe një sasi të konsiderueshme të vitaminave dhe mineraleve të cilat forcojnë organizmin kundër sëmundjeve të ndryshme dhe i japin trupit dhe lëkures energji dhe e ruajn kundër plakjes.

Categories: ,

Mjaltë e pastër me fara Chia D+ përmban shumë acide yndyrore omega-3 antioksidantë, proteina dhe fibra dhe dhe një sasi të konsiderueshme të vitaminave dhe mineraleve të cilat forcojnë organizmin kundër sëmundjeve të ndryshme dhe i japin trupit dhe lëkures energji dhe e ruajn kundër plakjes.
Omega 3 që përmban Honey Chias D+ lufton inflamacionet e akneve , rrudhave , kockave trupore dhe unazave.

Përfitimet nga mjalti Honey Chias D+ janë shumë të mëdha:

 • Rrit energjinë trupore
 • Ndihmon në tretje
 • Rigjeneron lëkurën
 • Djeg yndyrën
 • Rrit dhe forcon flokët dhe thonjët
 • Përshpejton metabolizmin
 • Ulë rrezikun e sëmundjeve Kardiovaskulare
 • Forcon kockat
 • Ndihmon në mirë-funksionimin e trurit
 • Ulë tensionin e gjakut
 • Pastron zorret

Përdorimi i mjaltit Honey Chias D+ e mban në formë trupin me energji gjatë gjthë ditës.

Honey Chias D+ ndihmon në shkrirjen e yndyrës së tepër dhe ndihmon në rregullimin e tensionit të gjakut duke pastruar zorret dhe liruar ato.

Përdorimi
Mëngjes dhe Mbrëmje nga një lugë e mesme nga Mjalti Honey Chias D+ dhe më pas pihet ujë.

Të përzihet para përdorimi.
Të ruhet temperaturë 0.

Kategoritë

Mjaltë e pastër me fara Chia

Mjaltë e pastër me fara Chia

CHF39.00