Mjaltë me Xhenxhefil Ginger D+

CHF39.00

S’ka stok

Mjalti me Xhenxhefil Ginger D+ rrit efektin e tretjes së substancave aktive në organizëm
Rregullon Problemet e frymëmarrjes(kollitje, ftohje,dhimbje të fytit,grip,rrjedhja e hundës), astma.

Categories: ,

Mjalti me Xhenxhefil Ginger D+ rrit efektin e tretjes së substancave aktive në organizëm
Parandalon teresisht gazrat.
Rregullon Problemet e frymëmarrjes(kollitje, ftohje,dhimbje të fytit,grip,rrjedhja e hundës), astma.

Në këto sëmundje tregon efekte shumë efikase:

 • Ulë inflamacionet,
 • Largon dhe te mbron nga gripi
 • Qetëson dhimbjet e migrenës dhe krampet menstruale
 • Stimulon mëlçinë,
 • Hollon gjakun
 • Largn gëlbazën (Fenomenale për personat që konsumojn duhan).
 • Është i dobishëm për kyçet, zemrën dhe veshkat.
 • I mirë për telat e zërit
 • Jep kënaqësi psikike dhe disponim të mirë
 • Është substancë e fuqishme për humbje të peshës
 • Ndihmon pastrimin e brendshëm
 • Ngadalëson zhvillimin e baktereve që shkaktojnë sëmundje
 • Pastron mëlçinë
 • Redukton fryrjen e barkut dhe ënjtjen
 • Është antioksidant i fortë
 • Kuron Tiroidet

Përdorimi
Mëngjes dhe mbrëmje një lugë kafje Mjaltë , e tretur me një lugë gjelle ujë të ngroht, në një filgjan dhe konsumohet, për fëmijë një lugë çaji.

Kategoritë

Mjaltë me Xhenxhefil Ginger D+

Mjaltë me Xhenxhefil Ginger D+

CHF39.00