Mjaltë për dobësim me dhjamë pate (guse)

CHF19.90

S’ka stok

Dhjami i Gusës në përpunim me Mjaltin e pastër sjell efekte mahnitëse në shëndetin tonë, duke furnizuar organizmin tonë me proteinat e duhura.
Ky mjaltë përdoret poashtu kundër ftohjes, kollitjes dhe bronhitit zgjidhje natyrale dhe efektive.

Categories: ,

Dhjami i Gusës në përpunim me Mjaltin e pastër sjell efekte mahnitëse në shëndetin tonë, duke furnizuar organizmin tonë me proteinat e duhura.
Ky mjaltë përdoret poashtu kundër ftohjes, kollitjes dhe bronhitit zgjidhje natyrale dhe efektive.

Është pjesë thelbësore e çdo diete të ekuilibruar
Ai siguron trupin me vitaminat A, D, E dhe K të tretshme në yndyrë; të cilat janë thelbësore për rritjen, gjithashtu përmban acide yndyrore esenciale të cilat janë të rëndësishme në ruajtjen e funksioneve normale të trupit dhe shëndetit
Dhjami i guses përmban 58% acid oleik, i cili ndihmon ne uljen e nivelit te kolesterolit në gjak.
Ndihmon në shërimin e sëmundjes së bronkitit.
Rregullon problemet e frymëmarrjes si kollitjen, dhimbjen e fytit dhe ftohjet. ️

Përdorimi
Të rriturit: 3 here ne dite nga nje luge e mesme nga Mjalti me Dhjam te Guses
Fëmijët: 2-3 here ne dite nga nje luge e vogel nga Mjalti me dhjam te Guses.

Kategoritë

Mjaltë për dobësim me dhjamë pate (guse)

CHF19.90