Mjaltë për trajtimin e kolesterolit KOLEX-MEIL D+

CHF39.00

S’ka stok

Mjalta KOLEX MEIL D+ është e pasur me antioksidantë të cilët ndihmojnë organizmin në balancimin e nivelit te Kolesterolit dhe yndyrërave të tepërta në trupin e njëriut.

Categories: ,

Mjalta KOLEX MEIL D+ është e pasur me antioksidantë të cilët ndihmojnë organizmin në balancimin e nivelit te Kolesterolit dhe yndyrërave të tepërta në trupin e njëriut.

Disa prej dobive të mjaltit Kolex Meil D+ janë:
•Forcon muskujt e zemres
•Ulë Kolesterolin në gjak
•Parandalon infeksionet Mykotike
•Përmirson qarkullimin e Gjakut •Çlirues nga Artriti
•Aftëson Memorien
•Luftues i E.Coli-it
•Parandalon dhembjet e mishrave të dhëmbëve
•Largon Puçrrat me rrënjë
•Forcon Imunitetin •Ndihmon në humbjen e peshës
Po ashtu mjalti Kolex Meil D+ është burim i jashtëzakonshëm i Karbohidrateve dhe plotëson trupin me Hekur dhe Kalcium ku forcon eshtrat në menyrë natyrale.

Përdorimi
Mëngjes dhe Mbrëmje të konsumohet nga një lugë e mesme nga mjalti Kolex – Meil, për dy muaj rresht.

Nuk ka indikacione për varshmëri apo efekte anësore.
Të përzihet çdo herë para përdorimi.

Kategoritë

Mjaltë për trajtimin e kolesterolit KOLEX-MEIL D+

Mjaltë për trajtimin e kolesterolit KOLEX-MEIL D+

CHF39.00