Mollë me Kanellë – Apple Cinnamon

CHF2.95CHF5.90 (-50%)

S’ka stok

Çaji i Mollë me Kanellë shton imunitetin, rritë energjinë, frenon oreksin, ndihmon pastrimin e trupit nga toksinat.

Categories: ,

Çaji i Mollë me Kanellë shton imunitetin, rritë energjinë, frenon oreksin, ndihmon pastrimin e trupit nga toksinat.

Përmbajtja: Fruta të mollës së egër dhe kanellë, pa ngjyrë, pa aromë apo shije shtesë

Kategoritë

Mollë me Kanellë - Apple Cinnamon

CHF2.95CHF5.90 (-50%)