Pako prej 4 lloj qajrash nga Hemani

CHF4.95CHF9.90 (-50%)

S’ka stok

Çaj bimor , është çdo pije pakoefin nga infuzion ose zierje e bimëve , erëza apo materialeve të tjera të bimëve në ujë të nxehtë . Çaji bimor i mrekullueshme , me pak kalori dhe pije relaksuese për humbje peshe. Përveç efektit i dobishëm për shëndetin. Çaj bimor aromatik dhe tërheqës. Përdorimi : Vendos një qese në gotë me ujë të vluar, lereni 3 – 5 minuta . Shtoni sheqer sipas dëshirës.

Categories: ,

Çaj bimor, është çdo pije pa koefin nga infuzion ose zierje e bimëve, erëza apo materialeve të tjera të bimëve në ujë të nxehtë. Çaji bimor i mrekullueshme, me pak kalori dhe pije relaksuese për humbje peshe. Përveç efektit i dobishëm për shëndetin. Çaj bimor aromatik dhe tërheqës.

Përdorimi: Vendos një qese në gotë me ujë të vluar, lereni 3 – 5 minuta . Shtoni sheqer sipas dëshirës.

Sasia: 4 x 20 copa

Paketa: Box

Mbani në vend të thatë dhe të ftohtë. Qajra natyral për ta rregulluar peshën e trupit

Në pako janë këto lloje qajrash:
20 copa Qaj nga Molla e Gjelbërt
20 copa Qaj nga Mjalta
20 copa Qaj mint
20 copa Qaj i përzier frutash
Pakoja përmban 4 pako të qajrave që i cekëm më lartë.

Kategoritë

Pako prej 4 lloj qajrash nga Hemani

CHF4.95CHF9.90 (-50%)