Parfum Black Label 6 ml

CHF8.00

9 stok

Black Label – aroma e manaferrave dhe frutave të freskëta. Mund të sjellë një ndjenjë të mrekullueshëm me kujtime të këndshme.

Black Label – aroma e manaferrave dhe frutave të freskëta. Mund të sjellë një ndjenjë të mrekullueshëm me kujtime të këndshme. Koleksioni klasik Black Label. Aroma joshëse dhe tërheqëse e aromës së parfumit arab është një përbërje lulesh dhe kokrra të kuqe për bukuritë unike dhe tundimet e guximshme.

Sasia 6 ml, Pa Alkohol
Koleksion Prodhuesi Lade Classic Collection
Vendi i origjinës së Emiratet e Bashkuara Arabe

Kategoritë

Parfum Black Label 6 ml