Parfum Hypnotic Poison

CHF8.00

S’ka stok

Parfumi Hypnotic Poison ndërthur feminilitetin dhe guximin. Katër aspekte të kundërta, bajame e hidhur dhe qimnon, jasemini i pasur sambac, druri misterioz jacaranda dhe myshku sensual dhe vanilja, bashkohen në një aromë magjepsëse.

Parfumi Hypnotic Poison ndërthur feminilitetin dhe guximin. Katër aspekte të kundërta, bajame e hidhur dhe qimnon, jasemini i pasur sambac, druri misterioz jacaranda dhe myshku sensual dhe vanilja, bashkohen në një aromë magjepsëse.

Kategoritë

Parfum Hypnotic Poison

CHF8.00