Parfum Zehrat Hawai 6 ml

CHF8.00

S’ka stok

Vaji i parfumit Zahrat Hawaii nga Al-Rehab është një aromë e pastër, me lule, me nota frutash.

Category: Tags: , , , ,

Vaji i parfumit Zahrat Hawaii nga Al-Rehab është një aromë e pastër, me lule, me nota frutash.

Aroma fillon me shënime me lule, ekzotike, ananas dhe pina colada, karamel, agrume, luleshtrydhe, shënime të lehta kokosi dhe druri citro formojnë shënimin dhe bazën e mesme me krem-fruta. Aromë: lule, frutash, e pastër, kremoze

Rekomandim: Për zonja dhe zotërinj
Vaj parfumi me cilësi të lartë pa alkool nga Al Rehab
Sasia: 6 ml
Shishe me skuter dhe etiketë

Kategoritë

Parfum Zehrat Hawai 6 ml

CHF8.00