POSTA FALAS PËR BLERJET MBI 100.-CHF (BRENDA ZVICRËS)

Pastrues fytyre nga fara e zezë – Black Seed Scrub 150ml

CHF11.90

60 stok

Një pastrues natyral nga fara e zezë, qetësuese që pastron thellësisht lëkurën tuaj me përfitimet e shtuara të ekstrakteve të farave të zeza dhe bimëve.

Një Pastrues natyral nga fara e zezë, qetësuese që pastron thellësisht lëkurën tuaj me përfitimet e shtuara të ekstrakteve të farave të zeza dhe bimëve.

Nxjerr papastërtitë, heq poret dhe heq qelizat e thata të vdekura nga sipërfaqja e lëkurës suaj. Rimbush lagështinë e humbur dhe mbron lëkurën duke ju dhënë një lëkurë të butë të freskët dhe të shëndetshme.

Tub paketimi

Madhësia: 150ml
Prodhuesi: Fleurs nga Hemani
Pesha: 175 (gram)

Kategoritë

Pastrues fytyre nga fara e zezë – Black Seed Scrub 150ml

CHF11.90

Add to Cart