POSTA FALAS PËR BLERJET MBI 60. -CHF (BRENDA ZVICRËS) NDËRSA JASHTË ZVICRËS POSTA 14.90. -CHF

Roushun krem bukuri kolagjenit

CHF5.90

S’ka stok

Cilësi e lartë kundër plakjes moisturizer me 100% të pastër kolagjenit. Roushun-Collagen krem bukurie siguron lëkurën me shkëlqim dhe në këtë mënyrë mbështet një lëkurë të fortë, me pamje rinore.

Category: Tags: , , ,

Cilësi e lartë kundër plakjes moisturizer me 100% të pastër kolagjenit. Roushun-Collagen krem bukurie siguron lëkurën me shkëlqim dhe në këtë mënyrë mbështet një lëkurë të fortë, me pamje rinore.

Qëllimi: Aplikoni në mëngjes ose mbrëmjen në fytyrën, qafën dhe / ose trupin e pastruar

Kujdes: Mbani larg fëmijëve, për përdorim të jashtëm.

Përbërësit: Përbërësit premium të kondicionuar të lëkurës: Uji i deionizuar (Aqua), Glycerol, Caprilic Capric Triglycerides Glycol, Glyceryl Mon Stearate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Stearic Aci Palmitate, Alkooli Cetyl, Alkooli Stearyl, Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol (Ceteareth-20) Gjalpë, Panthenol, Ocopherol Acetate ). Crosspolymer dimetikone, dimetikoni, metilparabeni, propilparabeni, EDTA-disodium, diazolidinil-ure, trietanolamine, aromë (parfum)

Kategoritë

Roushun krem bukuri kolagjenit

CHF5.90