Rrëshirë mali Himalayan – HEMANI Pure Shilajit 50gr

CHF19.90

6 stok

Prezantimi i rrëshirës sonë të pastër të malit Himalayan Shilajit, i quajtur gjithashtu Mineral Pitch, një suplement natyral dhe i fuqishëm me burim nga lartësitë e pacenuara të maleve Himalayan. Ky kavanoz 50g është i mbushur me esencën e pastër të Shilajit, një substancë e nderuar në mjekësinë tradicionale Ayurvedic për përmbajtjen e saj të pasur minerale dhe përfitimet e mundshme shëndetësore.

Produkti: Shilajit – rriteni staminen dhe energjine tuaj
Prodhuesi: Hemani
Sasia: 50gr

Prezantimi i rrëshirës sonë të pastër të malit Himalayan Shilajit, i quajtur gjithashtu Mineral Pitch, një suplement natyral dhe i fuqishëm me burim nga lartësitë e pacenuara të maleve Himalayan. Ky kavanoz 50g është i mbushur me esencën e pastër të Shilajit, një substancë e nderuar në mjekësinë tradicionale Ayurvedic për përmbajtjen e saj të pasur minerale dhe përfitimet e mundshme shëndetësore.

Cilësia Premium: Shilajit ynë është me burim nga rajonet me lartësi të madhe të Himalajeve, duke siguruar pastërtinë dhe origjinalitetin e tij. Ne i japim përparësi cilësisë për të ofruar një produkt premium që përputhet me standardet më të larta.

Formula e pasur me minerale: E mbushur me minerale esenciale si acidi fulvik, hekuri, magnezi dhe më shumë, suplementi ynë Shilajit mbështet mirëqenien e përgjithshme dhe ndihmon në rimbushjen e lëndëve ushqyese jetike që mund të mungojnë në dietat moderne.

Rritja e Energjisë Natyrore: Përjetoni një nxitje të natyrshme dhe të qëndrueshme të energjisë me përdorim të rregullt. Shilajit është vlerësuar tradicionalisht për aftësinë e tij për të rritur qëndrueshmërinë, vitalitetin dhe qëndrueshmërinë.

Lehtë për t’u përdorur: Kavanozi 50g ofron një furnizim të përshtatshëm dhe lehtësisht të menaxhueshëm të Pure Shilajit. Thjesht shpërndani një pjesë të vogël në ujë të ngrohtë ose përzieni me pijen tuaj të preferuar për të shijuar përfitimet e saj të mundshme.

Garancia e autenticitetit: Ne krenohemi me ofrimin e një produkti që është 100% autentik dhe pa aditivë ose konservues. Angazhimi ynë ndaj cilësisë siguron që ju të merrni formën më të pastër të Shilajit në dispozicion.

Zhbllokoni potencialin e mirëqenies Himalayan me rrëshirën tonë të pastër të malit Himalayan Shilajit. Përqafoni fuqinë natyrore të kësaj substance të lashtë për të mbështetur udhëtimin tuaj drejt shëndetit dhe vitalitetit holistik.

Udhëzimet: Shpërndani një sasi sa bizele në ujë të ngrohtë ose qumësht. Për shije dhe përfitim të përmirësuar, ëmbëlsoni me një lugë çaji mjaltë të papërpunuar ose shurup hurme.

Kujdes: Ky produkt nuk synohet të përdoret si ilaç. Rekomandohet të konsultoheni me mjekun/ushqyesin tuaj përpara përdorimit dhe gjatë shtatzënisë.


Community Verified icon

Kategoritë

Rrëshirë mali Himalayan - HEMANI Pure Shilajit 50gr