Serum Pastil me vitamin C

CHF9.90

8 stok

Serumi me vitamin C permirëson tonin e lëkurës tuaj te pabarabartë nga ekspozimi në diell , pirjes së duhanit , gjumi i dobët apo gjenetika.

Serum për shkelqim të fytyrës tuaj.
Serumi me vitamin C permirëson tonin e lëkurës tuaj te pabarabartë nga ekspozimi në diell , pirjes së duhanit , gjumi i dobët apo gjenetika.

VITAMINA C – është një antioksidant i fuqishëm që mund të rikthejë në jetë lëkurën tuaj.
Ajo natyralizon radikalet e lira në lëkurën tuaj duke e bërë tonin e lëkurës tuaj më të barabartë dhe më të gjallë
Shëron plagët dhe riparon njollat e parabarta dhe padëshiruara në lëkurë.

PËRDORIMI:

Aplikoni një peshqir të ngrohtë me lagështi në fytyrën tuaj për të hapur butësisht poret dhe lëreni lëkurën pak të lagësht.
Pastaj aplikoni pika të vogla serumi në të gjithë fytyrën tuaj dhe më pas përzieni lehtë dhe shpejt në të gjithë fytyrën , mos e tërhiq apo mos e ferko lëkurën.

Kategoritë

Serum Pastil me vitamin C

Serum Pastil me vitamin C