Shampo i Gjarpërit

CHF5.90CHF10.90 (-46%)

S’ka stok

Shampon i koncentruar dhe ushqyesë, krijuar nga ‘Fleur’, është i prodhuar veçanërisht për flokë te dobëta, të thata dhe të dëmtuara. Ndihmon në riparimin, rivendosjen dhe mbrojtjen e flokëve nga thateëia, e cila rezulton në ringjalljen e flokut nga rrënja deri te maja, duke e lënë të buta dhe me shkëlqim si mëndafshi.

Tonik essential, anti zbokth

Shampon i koncentruar dhe ushqyesë, krijuar nga ‘Fleur’, është i prodhuar veçanërisht për flokë te dobëta, të thata dhe të dëmtuara. Ndihmon në riparimin, rivendosjen dhe mbrojtjen e flokëve nga thateëia, e cila rezulton në ringjalljen e flokut nga rrënja deri te maja, duke e lënë të buta dhe me shkëlqim si mëndafshi.

– Përmban përbërësit jetike, të tilla si xhensen (ginseng) dhe ekstrakte natyrore, e cila ndihmon për të zgjeruar enët kapilar te gjakut dhe aktivizon papillaen e flokëve për të nxitur rritjen e tyre, lufton kundër zbokthit dhe kruarjes se kokës, pastron dhe ushqen në mënyrë që të forcojë rrënjët e flokëve, largon acarimet dhe kruarjet, mbron flokët gjatë humbjes së flokëve sezonal

Përdorimi: Aplikohet ne flokët te lagura, dhe rekomandohet te behet masazh i butë mbi kokë dhe pastaj te shperlahet me ujë. Përdoret shpesh sipas dëshirës.

Kategoritë

Shampo i Gjarpërit

CHF5.90CHF10.90 (-46%)