Shampon me vaj Argani kundër thinjave ngjyrë të zezë

CHF13.90

8 stok

Shampo për ngjyrosjen (mbulimin e thinjave) e shpejtë të flokëve. Shampoo Color ngjyrë të zezë.
Më në fund ja kemi arritur të kemi një shampo ngjyruese, shum progresive dhe krejtësisht bimore, pa amonjak, pa sulfate, pa paraben.

Dobitë:

 • Mbulon thinjat 100% dhe ngjyros flokët, (ngjyra e zezë ).
 • Parandalon rënien e flokëve.
 • Rrit shpejt flokët tuaj.
 • Jep shkëlqim flokëve.
 • I jep forcë boshtit të flokëve.
 • Ndalon dëmtimet nga radikalet e lira.

Përbërja e pasur bimore, e bën ktë shampo mjaft joshëse dhe efikase në të njëjtën kohë.

Përbërja:

 • Vaji Arganit, shkëlqen flokët tuaj, i bën ato të butë dhe të mëndafshtë, luan rol kyç në rritjen e flokëve.
 • Vaji lulediellit, siguron mbajtjen sa më gjatë të ngjyrës së flokëve.
 • Keratina bimore, i jep forcë boshtit të flokëve, forcon rrënjët dhe rrit elasticitetin e tyre
 • Çaji jeshil, parandalon dëmtimin nga radikalet e lira dhe mbron flokët tuaj.
 • Alo Vera, hidraton dhe ushqen intensivisht flokët.
 • Ekstraktet e xhinseng-ut dhe Goji Berry, forcojn flokët, i bëjn ato më të trasha, dhe parandalojnë rënien e tyre.
 • Ekstraktet e susamit të zi dhe manit të zi, përbëjne pigmentin për ngjyrosjen e flokëve etj…

Kategoritë

Shampon me vaj Argani kundër thinjave

Shampon me vaj Argani kundër thinjave ngjyrë të zezë