Shurup Suedez për dobësim (2 Shurupa)

CHF27.90

S’ka stok

Shurupi suedez për humbje peshe me një përzierje prej 40 bimësh të ndryshme.

Shurupi suedez për humbje peshe me një përzierje prej 40 bimësh të ndryshme.

  • Djeg dhjamin
  • Përshpejton metabolizmin
  • Pastron bakteret dhe parazitët e dëmshëm nga sistemi i tretjes
  • Forcon Imunitetin
  • Nuk ka efekte anësore
Përdorimi:
Në mbrëmje 15 min para ushqimit pihet një lug gjelle (15 ml), për efekt më të mirë mund të përdoret 2 herë në ditë para ushqimi. Nuk dëmton organizmi. Pa ndonjë efekt anësor.

Në pako përfshihen 2 shurupe.

Kategoritë

Shurup Suedez për dobësim - Isveç Surubu

Shurup Suedez për dobësim (2 Shurupa)

CHF27.90