Vaj kokosi natyral Hemani, 400ml

CHF12.90

10 stok

Prezantimi i vajit të kokosit Hemani 100% Sri Lanka, një vaj premium dhe i pastër që nxirret natyrshëm nga arrat e kokosit të freskëta të fermës. Me shijen dhe aromën e tij të lehtë, të pastër, ky vaj është i përsosur për nevojat e gatimit, bukurisë dhe mirëqenies.

Produkti: Vaj kokosi natyral Hemani – Hemani Sri Lankan Coconot Oil
Prodhuesi: Hemani
Sasia: 400ml

Prezantimi i vajit të kokosit Hemani 100% Sri Lanka, një vaj premium dhe i pastër që nxirret natyrshëm nga arrat e kokosit të freskëta të fermës. Me shijen dhe aromën e tij të lehtë, të pastër, ky vaj është i përsosur për nevojat e gatimit, bukurisë dhe mirëqenies. Si një produkt jo-OMGJ, vegan dhe natyral, vaji i kokosit Hemani është i pajtueshëm me dieta të ndryshme, duke përfshirë ushqime vegjetariane, vegane, të papërpunuara, të plota, paleo, ketogjenike. Ai ndihmon në tretjen, ndërtimin e muskujve dhe reduktimin e yndyrës së trupit. Ky vaj është gjithashtu një shtesë e shkëlqyer për çdo regjim bukurie, duke ofruar veti natyrale hidratuese dhe kondicioner të thellë për flokët dhe lëkurën. Përmirëson problemet e lëkurës dhe kushtëzon flokët për një shkëlqim të shëndetshëm. Për më tepër, vaji i kokosit Hemani është një përforcues i madh energjie, energjie dhe qëndrueshmërie ndërsa rregullon ekuilibrin hormonal. I paketuar në paketim të sigurt dhe të përshtatshëm, ky vaj 400 ml  është i lehtë për t’u përdorur dhe i përsosur për kaurdisjen e perimeve, pjekjen ose shtimin në smoothie. Me cilësinë e tij premium dhe përfitimet e shumta, vaji i kokosit Hemani është një domosdoshmëri për këdo që kërkon të përmirësojë rutinën e shëndetit, bukurisë dhe mirëqenies së tyre

Kategoritë

Vaj kokosi natyral Hemani, 400ml