Vaj për flokë Amla Gold

CHF12.90

16 stok

Vaj për flokë të gjatë, të fortë, të butë dhe me shkëlqim Dabur Amla Gold, versioni i artë përmban dy përbërës të rinj të kujdesit, bajamet dhe këna.

Në ndryshim nga paraardhësi i tij i suksesshëm, vaji klasik i flokëve Alma, versioni i artë përmban dy përbërës të rinj të kujdesit, bajamet dhe këna. Jep lagështi dhe mbron flokët nga ndikimet mjedisore! Dabur Amla Gold ka erë pak më pak intensive sesa vaji tradicional i flokëve Amla nga Dabur.

  • Amla forcon flokët në mënyrë efektive nga rrënjët deri tek majat.
  • Bajamet shtojnë lagështi në flokë dhe i bëjnë flokët të butë.
  • Këna siguron kujdes efektiv për flokët.

Vaji i flokëve Amla Gold është ideal për një trajtim vaji të flokëve që gjithashtu mund të lihet brenda natës. Vaji i Flokëve Dabur Amla Gold rekomandohet gjithashtu shumë për masazhet e kokës dhe për kruarjet e kokës.

Aplikimi në flokë: Shpërndani vajin e flokëve Dabur Amla Gold në flokë me gishta dhe masazhojeni me kujdes. Pas një kohe ekspozimi afërsisht 30 minuta, lajeni mirë me një shampo. Përdorimi i rregullt rekomandohet 1-2 herë në javë për të mbajtur flokë të fortë dhe të shëndetshëm.

Tradicionalisht, vaji i flokëve Dabur nuk lahet, por thjesht masazhohet përpara se të krihet. Kjo qasje rekomandohet veçanërisht në klimat e nxehta.

Përbërësit: Paraffinum Liquidum, Canola (Vaj), Elaeis Guineensis (Vaj), Phyllanthus emblica, Lawsonia inermis (ekstrakt), Parfum, Prunus Amygdalus Dulcis (vaj), Fenil Trimethicone, Avobenzone, Rosmarinus Officinalis (Vaj), C15, 665, 6 BH CI 12740, CI 12150.

 

Kategoritë

Vaj për flokë Amla Gold

Vaj për flokë Amla Gold