Vaj Xhinxher Hemani

CHF5.90

S’ka stok

Vaji i Xhinxherit është një produkt natyral i cili përdoret gjërësisht për shëndetin dhe bukurinë.

Vaji i Xhinxherit është një produkt natyral i cili përdoret gjërësisht për shëndetin dhe bukurinë.

I pasur me vitamina, minerale, antioksidantë dhe aminoacide, ai është ideal edhe për trajtimin e humbjes së flokëve, zbokthin si dhe ndihmon në rritjen e flokeve tuaj.

Përfitimet të tjera të vajit të xhinxherit:

  • Problemet me stomakun dhe zorrët
  • Kundër helmimit
  • Problemet me frymarrjen
  • Dhimbjet
  • Problemet me zemrën. Hipertensioni

 

Kategoritë

Vaj Xhinxher Hemani

Vaj Xhinxher Hemani

CHF5.90