Vaji origjinal i milingonave Hemani

CHF7.90

45 stok

Mënyra më e lehtë dhe më e lirë për të hequr flokët tashmë ishte praktikuar qindra vjet më parë në Azi dhe kultura të tjera, kjo është metoda e vajit të milingonave. Vaji i milingonave Hemani jo vetëm që heq flokët përgjithmonë, por gjithashtu zbut lëkurën pas heqjes.

Mënyra më e lehtë dhe më e lirë për të hequr flokët tashmë ishte praktikuar qindra vjet më parë në Azi dhe kultura të tjera, kjo është metoda e vajit të milingonave. Vaji i milingonave Hemani jo vetëm që heq flokët përgjithmonë, por gjithashtu zbut lëkurën pas heqjes.

Aplikimi:

Si zakonisht, hiqni flokët në zonën e dëshiruar duke përdorur dyll, rruajtje, piskatore ose një epilator. Pastroni zonën e përgatitur me sapun, merrni pak vaj milingonash nga dora juaj dhe masazhoni zonën në mënyrë të barabartë për rreth 10 minuta derisa vaji të depërtojë në lëkurë dhe të arrijë rrënjët, përsërisni procesin me vajin çdo ditë (në mënyrë ideale brenda natës) dhe derisa flokët të fillojnë përsëri të rriten. Sapo flokët të rriten përsëri, përsëritni procesin që nga fillimi, kështu që rruajeni përsëri, pastroni dhe aplikoni vaj, pas rreth 5-6 aplikacioneve të plota do të vini re që flokët rriten të dobët dhe të dobët deri sa të mos rritet asgjë, atëherë ju keni pasur sukses, gjithçka varet nga nga durimi juaj dhe aplikimi i saktë!

Hemani Ant Oil është bërë nga përbërës bimorë dhe natyralë dhe për këtë arsye mund të përdoret në të gjitha fushat e trupit.

Përbërësit: Cyperus (sa’ad), Vaji i Ullirit, Vaji i ëmbël i violetit dhe gjethet e gjirit

Sasia: 30ml

Prodhuar në Pakistan

Kategoritë

Vaji origjinal i milingonave Hemani